Upis

Registriraj se

SOROBAN AKADEMIJA d.o.o.

Odranski vijenac 17, 10020 Zagreb

OIB: 96946209066

IBAN: HR9423600001102553058 ZABA

 

ŠKOLE U KOJIMA SE ODRŽAVAJU NAŠI TEČAJEVI

UPISI U TIJEKU!

ZAGREB

OŠ GRAČANI, Gračani 4a

pon, sri 16.15 - 17.00

Soroban trener: Marija Legac

ZAGREB

OŠ MARINA DRŽIĆA, Nalješkovićeva ul. 4 - KRUGE

pon, sri 16.00 - 16.45

Novi upisi, početak 11.02.2019.

uto, čet 16.00 - 16.45

Soroban trener: Martina Jurkovac

ZAGREB

DJEČJI VRTIĆ ŠARENA LOPTICA

pon 10.30 - 11.15

sri 10.45 - 11.30

samo za polaznike dj. vrtića

Soroban trener Irena Ćurin

ZAGREB ZAPAD

UPISI U TIJEKU

OŠ Nikole Tesle, Prečko
(Ul. Ivana Matetića Ronjgova 67)

1. stupanj, blok sat subota 11,00 - 12,30

početak 16.02.2019. u 11,00 sati

2. stupanj, blok sat subota 9,30-11.00

Soroban trener: Lidija Jadrešić

ZAGREB - ISTOK

OŠ BOROVJE

blok sat ponedjeljkom 18,00-19,30

Soroban trenerica: Gordana Vuglec

UPISI U TIJEKU

NOVI ZAGREB - ZAPAD

OŠ SAVSKI GAJ

pon, sri 13.05 - 13.50

učionica br.12/B8

Novi upis, početak 11.02.2019.

Soroban trener: Josip Perić

ZAGREB - CENTAR

UPISI U TIJEKU

OŠ IVANA GUNDULIĆA

blok sat utorak 17.00 - 18.30

Početak 12.02.2019. u 17.00 sati

Soroban trener: Gordana Vuglec

NOVI ZAGREB - JUG

UPISI U TIJEKU

OŠ ODRA

uto,čet 18.15 - 19.00

Soroban trener: Lahor Enc

NOVI ZAGREB - ISTOK

UPISI U TIJEKU

OŠ MLADOST, Utrine 

uto, čet 15.30 - 16.15

Soroban trener: Lahor Enc

NOVI ZAGREB - ISTOK

UPISI U TIJEKU

OŠ GUSTAVA KRKLECA, Travno

blok sat srijeda 17.30 - 19.00

početak 06.02.2019.

Soroban trener: Lahor Enc

ZAGREB - GORNJI GRAD

OŠ K.S. GJALSKOG, Mlinarska cesta

pon, čet 

A turnus 16.00 - 16.45

B turnus 18.00 - 18.45

Soroban trenerica: Olga Burger

NOVI ZAGREB - ZAPAD

OŠ KAJZERICA

1.stupanj pon, sri 16.15 - 17.00

učionica 1.C razreda

Početak 2. stupnja 11.02.2019.

Soroban trenerica: Silvana Češljar Češković

RIJEKA

UPISI U TIJEKU

OŠ S.E.BELVEDERE, Kozala 41, Rijeka

Početak 13.2.2019.

blok sat srijeda 18.00-19.30

Soroban trenerica: Carolina Šepić

SAMOBOR

OŠ MIHAELA ŠILOBODA, Sv. Martin pod Okićem

utorkom i petkom
u terminu od 12,40 do 13,25 sati (6.sat)

Soroban trenerica: Snježana Zlodi

VELIKA GORICA

UPISI U TIJEKU

OŠ EUGENA KUMIČIĆA

1. stupanj uto, čet 18.30 - 19.15

početak 12.02.2019. u 18.30 sati
4. i 6. stupanj uto, čet 19.15 - 20.00
početak 21.2.2019.

Soroban trenerica: Davorka Ilečić

2. stupanj uto, čet 18.30 - 19.15

početak 21.2.2019.

Soroban trenerica: Jelena Dražetić

DARUVAR

UPISI U TIJEKU

ČEŠKA OŠ J.A. Komenskog

Masarykova 5, Daruvar

VLADIMIRA NAZORA

Početak: 12.2.2019. 17,30 - 19,00 sati
Gajeva 24, Daruvar

Soroban trener: Vacka

U cijenu tečaja NIJE uračunata cijena radnog materijala (129kn) i računaljke (70kn).

Obiteljski popust za 2. dijete iznosi 25%, za 3. dijete 50%.

Tečajevi započinju u veljači 2019.  i svi prijavljeni polaznici biti će na vrijeme obaviješteni o točnom terminu održavanja tečaja.

Točni termini nastave za svaku grupu i škola u kojoj će se održavati tečajevi, a škola nije gore navedena, termini će biti objavljeni kad se formiraju grupe, tj. ako se prijavi dovoljan broj polaznika. Mogućnost održavanja tečajeva i u drugim školama ako se prijavi dovoljan broj polaznika.
Ako nije navedena škola za koju ste zainteresirani, u prijavi odaberite dio grada.
 

Podatci o učeniku
Odabir grada, mjesta i škole
Napomena

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com